top of page

Köpek sahiplerinide eğitiyoruz...

Köpeğinin dünyayı ve aileyi nasıl algıladığını anlamadan, güven ve bağların güçlenmesi mümkün değil.

Köpek Eğitimi
Yavru destek programı

 

Birçok sahip, itaat eğitimi için gereken aylara gelmeden eğitimin gereksiz olduğunu düşünür. Oysa bebeklikten itibaren, önce tuvalet ve beslenmenin disipline edilmesi gerekmektedir. 

 

Büyük bir istekle sahiplenilen birçok yavru, henüz ilk aylarında özellikle tuvalet ve kemirme alışkanlıkları yüzünden iletişim ve güven sorunları yaşar.

 

Bütün bu geçiş süresince profesyonel bir destek almak sorunları azaltacak ve en baştan itibaren sağlıklı ve mutlu bir iletişimi hayata geçirecektir.

İtaat eğitimi

 

İtaat eğitimi için öngördüğümüz aylar, 6-8 inci aylardır. Bunun nedeni süt dişlerinin değişiminin bu aylarda bitmesidir. Özellikle köpek (canis) dişinin değişim süreci, birçok dostumuz için sancılı ve sıkıntılı bir dönemdir.

 

İtaat eğitimi için gerekli olan istek ve dikkat bu diş değişimi döneminde yetersizdir.

 

Eğitim özetle; köpeklerin "sürü" kuralları ile, insanların "aile" kurallarının yer değiştirmesidir. Sağlıklı bir iletişim ancak karşılıklı beklentileri anlamak ve karşılamakla sağlanır.

 

Yatılı ya da evinizde


Talepleriniz doğrultusunda, evinizde ya da evimizde eğitim verebiliriz. Ev veya Bahçe kurallarının öğretilmesi, eğitimin son aşaması olarak destek eğitimi ile tamamlanır.

bottom of page